• [RuneScape] Stāsti & vēsture - Gaismu bezdibenis

  Kādu laiku atpakaļ Reldo satika Zaniku - alu goblinu, kurš meklē piedzīvojumus, kurš bija iegriezies pils bibliotēkā savā piedzīvojumu pilnajā braucienā uz augšzemi. Viņa viņam pastāstīja par savu dzīvi, kopš brīža, kad Dorgesh - Kaans nebija nodibinājis kontaktu ar virszemi. Jau ilgāku laiku Zaniku nevienas nav redzējis, bet Reldo tikko ir pabeidzis, un izdevis savu... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RuneScape J&A – Turpmākās Atbildes

  Daudzi no jums būs lasījuši Marka Gerharda Jaunumus pagājušajā mēnesī, kurā viņš uzaicināja jūs uzdot mums jautājumus, gan par kompāniju, gan mūsu spēlēm. Atsaucība bija vienkārši fantastiska, tūkstošiem no jums iesūtīja mums savus jautājumus. Šodien Mēs ievietojām daudzus no jautājumiem, uz kuriem atbildēja Pauls Govers, Es un Mod's Roderiks. Liels paldies visiem,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Evil Tree Wallpaper

  Piedzīvojumi liek mums nocirst ļauno koku mūsu jaunākajā Wallpaper. Ja jau tev patīk mūsu jaunākais pasākums, tad kāpēc neielādēt sev to datora kā Wallpaper? Evil tree wallpaper ir pieejams Downloads & Wallpapers sadaļā, Runescape majaslapā. Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Temporary Closure of the Bounty Hunter Craters

  Esam slēguši visus Bounty Hunter krāterus uz nenoteiktu laiku, kamēr izlabosim pāris problēmas. Nopietni runājoti, tieši šīs problēmas: *Līmeņu saskaņošanas sistēma nestrādāja īpaši labi un spēlētāji bieži vien cieta no negodīgām cīņām. * Kopš PvP pasauļu izlaisšanas Bounty Hunter ir kļuvis mazāk populārs, tas nozīmē, ka BH sistēma slikti strādā. Bet mums... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] "Noliec bankā visu" iespēja un vēl...

  Šī nedēļa ir turpinājums mūsu Uzlabojumu Gada, kura šoreiz iekļauj iespēju ar dažiem klikšķiem ielikt bankā visu, kas tev ir somā un/vai ir uzvilkts, un lielāku iespēju noskaidrot, kāda ir vērtība tām lietām, kuras tev ir somā un kuras tev ir uzvilktas - uzlabojums, kas jums ļoti varētu palīdzēt PVP pasaulēs(Jeb Player Vs Player - Spēlētājs Pret Spēlētāju... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēlētāju Galerija

  Ziemassvētkos Postie Pete ir ļoti maz brīvā laika. Tieši tāpēc viņam patīk spēlētāju galerija, kur viss grūtais ir tieši Jūsu darbs. Šajā mēnesī viņam mīļākie zīmējumi ir svētku Grim Reaper un Guthan, kurš nopelnījis sodu par Hitpoint zagšanu. Spiediet šeit un apskatiet visus savus darbus! Slinkākiem lietotājiem parādīšu Postie Pete mīļākos darbus. Grim... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ziemassvētku kartiņas

  Šis gadalaiks ir ļoti priecīgs laiks, kāpēc gan neiepriecināt arī citus, aizsūtot RuneScape Ziemassvētku kartiņas? Šogad mums ir sagatavotas četras svinīgas Ziemassvētku kartiņas, ko ir iespējams aizsūtīt Jums svarīgiem cilvēkiem. Divas no šīm kartiņām izvēlējāties Jūs mūsu aptaujā, tāpēc mēs ceram, ka Jūs priecāsieties tās redzēt realitātē. Divas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] PvP uzlabojumi

  Šonedēļ Mēs izveidojām dažus uzlabojumus, lai Jūs gūtu labāku „dropu" cīnoties ar citiem spēlētājiem PvP pasaulēs. Mēs esam novērojuši to, ka daudzi spēlētāji PvP pasaulēs nepaceļ savu guvumu, jo tam ir pārāk maza vērtība. Tas ir tāpēc, ka visbiežāk „dropi" ir pārāk nevērtīgi, lai no tiem gūtu vērā ņemamu peļņu. Tādēļ Mēs esam ieviesuši divu jaunus,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Faladoras Sasniegumu Dienasgrāmata

  Lieliskajā Asgarnijas galvaspilsētā Faladorā ir jaunu Izaicinājumu pievedums. Sākot no Balto bruņinieku Pils līdz pat Port Sarimas ostai un pat tik tālu, kā Rimmingtona uz dienvidiem. Faladoras Sasniegumu Dienasgrāmata tev liks rāpties pa pils sienām, Dziedināt Elementālos Burvjus un cīnīties ar Skeletal Wyverins. Uzdevumi būs sākot no bērnišķīgi viegliem līdz pat tīri... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Fremmenik Achievment Diary

  Aukstajos ziemeļrietumos ir jauns izaicinājumu pievedums ko piedāvā Fremmeniku zemes un salas. ir Daudz iespēju vari pētīt, trenēt prasmes vai vienkārši padauzīt briesmoņus, tur ir daudz piedāvājumu. Ir Patiesi teikts, ka Fremmenikas iedzīvotājiem patīk izaicinājumi un tie kas uzņemsies pildīt Sasniegumu Dienasgrāmatu (Achievments Diary) uzzinās kāda tipa izaicinājumi... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ziemassvētku dāvanas Jagex veikalā!

  Ziemassvētkiem tuvojoties, mēs piedāvājam RuneScape-Tēmas pakas pieejamas Jagex veikalā, ar iespēju iekļaut 12 mēnešu MemberShip kartiņu. Ziemassvētku pakas nāk ar lielu RuneScape labumu izvēli, un dažas pat iekļauj jauno, ierobežota izdevuma ‘dragon armour T-shirt'! Ir tikai 2, 000 šadi T-shirts pieejami visā pasaulē, un noteikti tie tiks ātri izķerti. Piekš tiešām... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aptauja-Ziemassvētku kartiņas rezultāti

  Divas nedēļas atpakaļ, mēs izlaidām Garantētā satura aptauju uz RuneScape Ziemassvētku kartiņām. Tajā tu varēji balsot par kartiņām kas tev labāk patiktu. Izvēle tika ņemta no foruma, takā paldies tiem kas sadarbojās. Aptauja tagat ir beigusies, tātad mēs varam atklāt divas vinnējušo kartiņu dizainus, kuras izvēlējušies esat jūs: Faladora ziemā, kas ir apsnigusi ar... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz novembra aizkulisēm

  1.Daļa - Aiz novembra aizkulisēm.Pēdējā laikā mēs daudz esam rakstijuši par spēlētāju cīņām un to veidiem. Šī tēma kļuva aktīva un izpalatīta uzreiz, kad tika izlaists jaunais PvP mehānisms, kas padarīja spēli daudz interesantāku. Bet ir viena lieta, par kuru mēs bijam piemirsuši: nepamest spēlētājus - skillerus, un dot arī viņiem kādu prieciņu. Un tā mums radās... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Uzlabojumi ieiešanas sistēmā

  Šodien mēs esam ieiešanas sistēmu padarījuši vēl foršāku. Iemesls tam ir: Lai jūs varētu tikai ar dažiem klikšķiem tikt iekšā spēlē. Lai sāktu spēlēt, tagad ir tikai jāuzklikšķina uz kāda no diviem izvēles logiem(ņemot vērā to vai tu esi members vai nē). Tā tu uzreiz tiksi uzspēles galveno izvēli. Tiko viss būs uzlādējies tev būs iespējams izvēlēties starp... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pre-Pay kartiņas nepilnības izlabotas

  Mēs esam izlabojuši dažas problēmas saistībā ar Pre-Pay kartiņām, un tagad tajā vietā, kur tu viņu nopirki tu varēsi to papildināt, un atkal samaksāt par member. Mēs atvainojamies par jums sagādātajām neērtībām, un pateicamies par jūsu pateicību. Tagad jūs ar šīm kartiņām varat maksāt par: 30 un/vai 90 dienām. Kad jūs esat to nopirkuši jūs vienkārši ievadat PIN... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz oktobra aizkulisēm

  Oktobris ir tradicionāls spokošanās un spokainu notikumu mēnesis. Šijā mēnesī būs Helovīnu pasākums (events), jauns kvests un īpašo brīvdienu notikumu gan memberiem, gan arī spēlētājiem, kas nemaksā. Spokainie pārsteigumi: Kā tev patiktu iet pasaulēs, kur tu varētu medīt jebkuru spēlētāju pēc sirds patikas? Tieši tā SpS (Spēlētājs-pret-Spēlētāju) pasaules... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Trade limita izmaiņas

  Šodien mēs esam esam dubultojuši (vai dažos gadījumos pat trīskāršojuši) Iespējamo Maiņas Limitu(agrāk bija 3k). Tagad jūs pamanīsiet, ka Maiņas Limits starp Jums un citiem spēlētājiem ir pieaudzis. Tas nozīmē - spēlētājiem, kuriem ir mazāk par 10 kvestu punktiem trade limits būs 5k*, spēlētājiem, kas nav memberi maksimālais trade limits var būt 10k(ja ir izpildīti... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēlētāju galerija

  Spēlētāju galerija atgriežas, bet šoreiz tā ir savādāka, jo Pasta Pīts šajā galerijā gribēja apvienot dažādas klases zīmējumus. Sākot ar roku zīmētiem zīmējumiem, un beidzot ar datorgrafiskiem zīmējumiem. Bet neaizmirstiet helovōnus, jo nākošajā Spēlētāju Galerijas izdevumā mēs plānojam jums parādīt dažās spokainas bildes. Pielikums: Spēlētāju galerijas:... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ekrāntapete - Cīņas Trīsstūris

  Kaledgrimas rūķi ne tikai spēlējas ar spēļu klucīšiem un Javu (speciāla līme, ko izmanto celtniecībā); viņi arī zin, kā izkopt cīņas mākslu. Šīs nedēļas ekrāntapate palīdzēs jums izprast Cīņas trīsstūri. • Tapete (800x600) izmērā, • Tapete (1024x768 ) izmērā Cita izmēra ekrāntapaetes vari atrast šeit. Te redzama, kā tā izskatās (samazinātā izmērā): Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Vasaras beigas

  Spēlētāji, kas ir pabeiguši kvestu Vasaras Gars ( Spirit Of Summer), tagad zin, ka viņu darbs ir tikai pa pusei pabeigts. Monstra gars (spirit beast) ir izdomājis un sācis taisīt Ienīstības un Ļaunuma fabrikas iekš RuneScape. Vasara (Summer) un viņas ģimene to nevar apturēt vienas pašas, tapēc tev vajadzēs palīdzēt tikt vaļā no šī ļaunā radījuma ieceres. Tikai... Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 -