• [RuneScape] Runecrafting Guild

  Kopš kāds drosmīgs piedzīvojumu meklētājs ir atklājis spēju Runecrafting, burvji no Burvju Torņa ir smagi strādājuši, lai to saprastu. Tātad tagad viņi ir atklājuši tik daudz, ka var veltīt šai spējai ģildi! Ne viss ir rožains un priecīgs šajā ģildē. Kāds arguments in pārliecies pāri rūnu taisīšanai: kas ir labākas-dzeltenās vai zaļās orbs? Piekrīti atrisināt... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RuneScape novele ir izdota!

  RuneScape novele "Betrayal at Falador" ir oficiāli izdota, un tā ir pieejama nopirkšanai! Ejiet uz Jagex veikalu, kur varat izvēlēties kādu no mūsu piedāvājumiem. Ja Jūs noveli jau pasūtījāt pirms tās iznākšanas, Jūs jau ļoti drīz varēsiet ar to sēdēt savā dīvānā. Mēs arī esam izlozējuši noveles pasūtītāju uzvarētājus. Desmit cilvēki ir dabūjuši TS Church,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Bankas uzlabojums un priekšmetu aizdošana

  Bankas Uzlabojums: Lai palīdzētu vieglāk pārskatīt banku, mēs esam sataisījuši dažus uzlabojumus RuneScape bankām. Ir iespēja sataisīt līdz pat astoņām sadaļām, lai vieglāk orientētos Jūsu bankā. Lai sataisītu jaunu sadaļu, vienkārši paņemiet un aizvelciet kādu lietu no galvenās sadaļas uz sadaļu, kas atzīmēta ar ‘+'. Kad sadaļa ir sataisīta, Jūs varat... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Jagex veikals un RuneScape novele

  Nākamajos mēnešos Jūs varat gaidīt daudz jaunu lietu no Jagex. Tās būs visādas nopērkamas mantas. Lielāko daļu sastādīs mantas, par kurām Jūs balsojāt "Shop tilll you Drop" aptaujā. Viena no šīm lietām ir iespējams pasūtīt jau tagad! Tā ir pirmā oficiālā RuneScape novele "Betrayal at Falador". Šis stāsts paver iespēju izlasīt par aizdomīgu un noslēpumainu sievieti,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz aizkulisēm-Jūlijs

  Izdomāt, ko Jūs domājat par jauno grafikas uzlabojumi tiešām ir ļoti grūti. Iespējams, Jūs esat pārtraukuši spēlēt uz dažiem mēnešiem, varbūt pavadāt laiku kopā ar Party Pete, bet varbūt aizgājāt brīvdienās Brimhaven? Mēs visbeidzot esam izlabojuši dažādas problēmas, kuras mums jau sen vajadzēja izlabot. Par piemēru ņemsim Jūsu banku. Daudzi spēlētāji ir... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Membership cenu maiņa augustā

  Jaunajiem Membership pasūtītājiem 4. augustā vai pēc 4. augusta tas maksās dārgāk. Piemēram, Apvienotajā Karalistē(UK) Membership pasūtījums maksās par 30p vairāk, Amerikā - par $0.95, tāpat arī citās valstīs, citā valūtā. Šie bija piemēri pasūtītājiem ar kredītkartēm, bet, protams, lai pēc tam nebūtu izdevīgāk pasūtīt Membership ar kādu citu no iespējamajiem... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RuneScape HD Beta uzlabojumi

  Sakarā ar Jūsu datoriem: Tagad, kad RuneScape HD ir iespējams spēlēt maksimāli daudz cilvēkiem, mēs esam sataisījuši atbildes dažiem BUJ (biežāk uzdotie jautājumi). Tie var palīdzēt tiem, kam ir kaut kādas problēmas RuneScape HD ielādē. Šodien mēs BUJ sarakstam pielikām dažus citus jautājumus, piemēram: • Es, ielādējot RuneScape HD, saņemu melnu bildi, kurā ir... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RuneScape HD, tikai-memberu Beta

  RuneScape ir pārveidots, un tagad tas izskatās labāk nekā jebkad. Ja Jūs esat members, Jums ir pieeja šim uzlabojumam. Ja Jūs esat bezmaksas spēlētājs, Jums ir jāgaida, kamēr beidzas šī uzlabojuma Beta laiks. Bezmaksas spēlētāji, kuri paņems RuneScape HD iespēju, saņems bildes no jaunās grafikas - Jūs to varat redzēt, bet ne spēlēt. Piezīme - šī ir īsta Beta versija.... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Jauns dizains un daudz cita

  Jaunais dizains RuneScape.com: Lielākajai daļai cilvēku pirmais, ko viņi redzēs ir pārtaisītā RuneScape mājaslapas. Jūs redzēsiet, ka visi linki no kreisās malas ir pazuduši - tie ir pārvietoti uz lapas augšu. Katrs no augšā esošajiem linkiem atvērs tabulu. Tā Jūs varēsiet ātrāk atrast nepieciešamo lietu! Ieeja spēlē pašreiz vēl ir tāda pati. Spēles uzlabojumi: Bez... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Smoking Kills Kvests

  Kāds jauns cilvēks ir pārcēlies uz Pollnivneach'u un, ironiskā kārtā, viņu nesauc Ali! Šo jauno un dīvaino kaimiņieni sauc Sumona, un viņa ir pazaudējusi kaut ko ļoti vērtīgu Pollnivneach'as akas dziļumā. Tam, kurš atradīs to, ko viņa ir pazaudējusi, tiek solītas kārtīgas balvas. Tikmēr, eery wail'i un vile stench' sāk izplatīties pa Pollivneach'as ielām. Tas varētu... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz Aizkulisēm-Jūnijs

  Tā vietā lai sāktu no kāda noteikta punkta vai uzņemtu galveno kursu, šomēnes mēs dosimies pa taisno uz Tuksnesi! Ja to padzirdot vien tev nepaliek slikti tad no nezvēriem kurus sastapsi, mūsu jaunajā tuksneša kvestā, "Smoking Kills" gan varētu. Sākumā tas nešķitīs īpaši bīstams: tumšādaina Pollnivneach'as iedzīvotāja māsa iekritusi akā un viņš grib lai tu viņu atved... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pasta soma no žoga otras puses

  Šomēnes, Pastnieks Pīts ir ceļojis tālu pāri Horizontam lai parunātos ar taviem iemīļotākajiem spēles personāžiem. Ja tu kādreiz esi aizdomājies kur nonāk Klaidoņa Čārlija ziedojumu, kāpēc Kaqemex neteleportē visādus atkritumus un kāda ir dusmīgo Koku Garu motivācija uzbrukt spēlētājiem, tad dodies uz "Pasta soma no žoga otras puses" sadaļu jau tagad! Noslēgumā,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Attīstības dienasgrāmata: Runescape jaunais izskats

  Runescape jaunais izskats: 1. daļa (no 2) Kā saka, ka bilde ir spēks, kas ir pielīdzināms tūkstoš vārdiem. Un tieši tāpēc mēs nolēmām no sākuma paziņot par Runescape jauno detail veidu ar dažām bildēm. Bildes šajā attīstības dienasgrāmatā lai runā pašas par sevi, bet, ja jūs gribat zināt visu par grafikas modernizāciju, turpiniet lasīt... Kā tas viss sākās Stāsts... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Level-up informācija

  Level-Up informācija. Jauna līmeņa dabūšana var atklāt daudz jaunu iespēju, daudz priekšmetu. Jums droši vien gribētos zināt, ko attiecīgajā līmenī ir iespējams izdarīt. Tā nu mēs esam pārveidojuši level-up informāciju. Tagad level-up informācija ‘izstāsta' iespējamo rīcību daudz plašāk un skaidrāk. Informācijā tiks parādīts, kad sasniegsi nākamo Combat... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Quick Chat sistēma

  Quick Chat sistēma. Šonedēļ esam ieviesuši Quick Chat sistēmu - ātrās čatošanas metodi. Lai aktivizētu Quick Chat, uzspiediet uz izsauksmes burbulīša, kas atrodas blakus Jūsu nikam. Lai apstādinātu Quick Chat, lietojiet "Esc" uz klaviatūras vai uzspiediet "X", kas atrodas augšējā kreisajā stūrī. Quick Chat ļaus Jums izvēlēties visdažādākās frāzes - lūgumu,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ne-tik-Attālas nākotnes attēls

  Pagājušās nedēļas izlaižot Nākotnes Attēlu, mēs jums atklājām mūsu slepeno plānu RuneScape'am: Pilnīgu Grafisko revolūciju! Mēs bijām nekreitni un daļu informācijas apturējām pie sevis. lai nu kā: kad jūs varat sākt gaidīt šos uzlabojumus. Bungu rīboņu lūdzu.. Visiem šiem grafiskajiem uzlabojumiem jūs varēsiet tikt klāt pēc vairākiem mēnešiem! Bet tas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Nākotnes skatījums

  Visu pagājušo gadu mums ir bijis liels noslēpums. Mēs esam strādājuši pie pilnīgas grafikas rekonstrukcijas Runescape pasaulē, kas izskatās tiešām iespaidīgi. Nav vajadzīgs tērēt vārdus: vienkārši apskatiet attēlus zemāk! Kā jūs jau zināt, tagad mēs piedāvājam augstu kvalitāti un zemu kvalitāti. Mēs plānojam pievienot jaunu iespēju ar vēl augstākas kvalitātes... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz aizkulisēm-Maijs

  Nav pierasts ka rūķi iesaistās dažādās industruju nozarēs. Šomēnes, pirmajā kvestā, viņi iesaistīsies un isaistīsies par daudz. Nurmofam, Rūķu raktuvju cirtņu pārdevējam, vajadzēs kādu īpašu enerģijas avotu lai iedarbinātu viņa īpašo patentu-cirtņu mašīnu. RuneScape'am par nealiami, izskatās, ka viņa vajadzībām ceļā stāsies daži šķēršļi. Vai tu būsi... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Legacy of Seergaze

  Wyrewatchi turpina aukstasinīgi notecināt asinis Meiyerditch idzīvotājiem, kamēr Saradominstu papildspēki no Misthalinas vienkaŗši nevar salauzt Drakana žņaugu, kurš iet pāri visām Morytānijas zemēm. šie divi spēki ir jāaptur Gtuhixiešu Ediktiem, lai RuneScape pasauli nepārņemtu vēlviens karš starp Dieviem. Algotņi caur Paterdomusu ir ielavījušies Morytānijas zemēs un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Lielās tirgošanās datu-bāze

  Daudzi no jums mums lūdza iespēju redzēt tirgus cenu grafiku un iespēju izsekot līdzi tam kā cenas kāpj un krīt. šonedēļ mēs jus iepazīstinām ar Lielās tirgošanās datu-bāzi, kas ir radīta tieši tam! Prasmīgi spekulanti sapratīs ka šī lietiņa ir teju vai nenovērtējama, jo tā ļauj paturēt acīs to kad cenas atkal ir uzkāpušas unkad atkal nokritušās. ātri ej... Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 -