• [RuneScape] Temporary Closure of the Bounty Hunter Craters

  Esam slēguši visus Bounty Hunter krāterus uz nenoteiktu laiku, kamēr izlabosim pāris problēmas. Nopietni runājoti, tieši šīs problēmas: *Līmeņu saskaņošanas sistēma nestrādāja īpaši labi un spēlētāji bieži vien cieta no negodīgām cīņām. * Kopš PvP pasauļu izlaisšanas Bounty Hunter ir kļuvis mazāk populārs, tas nozīmē, ka BH sistēma slikti strādā. Bet mums... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēlētāju Galerija

  Ziemassvētkos Postie Pete ir ļoti maz brīvā laika. Tieši tāpēc viņam patīk spēlētāju galerija, kur viss grūtais ir tieši Jūsu darbs. Šajā mēnesī viņam mīļākie zīmējumi ir svētku Grim Reaper un Guthan, kurš nopelnījis sodu par Hitpoint zagšanu. Spiediet šeit un apskatiet visus savus darbus! Slinkākiem lietotājiem parādīšu Postie Pete mīļākos darbus. Grim... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ziemassvētku kartiņas

  Šis gadalaiks ir ļoti priecīgs laiks, kāpēc gan neiepriecināt arī citus, aizsūtot RuneScape Ziemassvētku kartiņas? Šogad mums ir sagatavotas četras svinīgas Ziemassvētku kartiņas, ko ir iespējams aizsūtīt Jums svarīgiem cilvēkiem. Divas no šīm kartiņām izvēlējāties Jūs mūsu aptaujā, tāpēc mēs ceram, ka Jūs priecāsieties tās redzēt realitātē. Divas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] PvP uzlabojumi

  Šonedēļ Mēs izveidojām dažus uzlabojumus, lai Jūs gūtu labāku „dropu" cīnoties ar citiem spēlētājiem PvP pasaulēs. Mēs esam novērojuši to, ka daudzi spēlētāji PvP pasaulēs nepaceļ savu guvumu, jo tam ir pārāk maza vērtība. Tas ir tāpēc, ka visbiežāk „dropi" ir pārāk nevērtīgi, lai no tiem gūtu vērā ņemamu peļņu. Tādēļ Mēs esam ieviesuši divu jaunus,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Faladoras Sasniegumu Dienasgrāmata

  Lieliskajā Asgarnijas galvaspilsētā Faladorā ir jaunu Izaicinājumu pievedums. Sākot no Balto bruņinieku Pils līdz pat Port Sarimas ostai un pat tik tālu, kā Rimmingtona uz dienvidiem. Faladoras Sasniegumu Dienasgrāmata tev liks rāpties pa pils sienām, Dziedināt Elementālos Burvjus un cīnīties ar Skeletal Wyverins. Uzdevumi būs sākot no bērnišķīgi viegliem līdz pat tīri... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Fremmenik Achievment Diary

  Aukstajos ziemeļrietumos ir jauns izaicinājumu pievedums ko piedāvā Fremmeniku zemes un salas. ir Daudz iespēju vari pētīt, trenēt prasmes vai vienkārši padauzīt briesmoņus, tur ir daudz piedāvājumu. Ir Patiesi teikts, ka Fremmenikas iedzīvotājiem patīk izaicinājumi un tie kas uzņemsies pildīt Sasniegumu Dienasgrāmatu (Achievments Diary) uzzinās kāda tipa izaicinājumi... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ziemassvētku dāvanas Jagex veikalā!

  Ziemassvētkiem tuvojoties, mēs piedāvājam RuneScape-Tēmas pakas pieejamas Jagex veikalā, ar iespēju iekļaut 12 mēnešu MemberShip kartiņu. Ziemassvētku pakas nāk ar lielu RuneScape labumu izvēli, un dažas pat iekļauj jauno, ierobežota izdevuma ‘dragon armour T-shirt'! Ir tikai 2, 000 šadi T-shirts pieejami visā pasaulē, un noteikti tie tiks ātri izķerti. Piekš tiešām... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aptauja-Ziemassvētku kartiņas rezultāti

  Divas nedēļas atpakaļ, mēs izlaidām Garantētā satura aptauju uz RuneScape Ziemassvētku kartiņām. Tajā tu varēji balsot par kartiņām kas tev labāk patiktu. Izvēle tika ņemta no foruma, takā paldies tiem kas sadarbojās. Aptauja tagat ir beigusies, tātad mēs varam atklāt divas vinnējušo kartiņu dizainus, kuras izvēlējušies esat jūs: Faladora ziemā, kas ir apsnigusi ar... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Clan Wars uzlabojumi

  Populārā Wilderness Mini-Game, Clan Wars, ir ieguvusi jaunu update šonedēļ. Kad tu izaicini spēlētāju uz Clan Wars, tu redzēsi jaunas iespējas, uzstādot spēles noteikumus, piemēram: • Cik ilgi ilgs cīņa, • Cik spēlētāju uzveikšanas vajadzīgas līdz uzvarai • Var pat izvēlēties kādiem combat stiliem jācinas. Tu vari izvēlēties beigt cīņu, ja abām komandām ir... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] PvP uzlabojums

  Visvairāk lūgtā lieta daudz pēdējo mēnešu laikā ir pievienot vairāk PvP minispēļu. Mēs gribam lai jūs zinātu, ka mēs uzklausam šos lūgumus, un esam veikuši daudz izpētes kā mēs varētu ievietot jaunus PvP mehānismus. Mērķis ir ielikt kautko labāku kā veco Wilderness bet tajā pašā laika neatjaunot RWT. Drīz būs pieejams jaunais Clan Wars uzlabojums (vairāk varēs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Barrows brāļi

  Pavisam nesen ir bijušas daudzas tēmas par Barrows brāļiem. Ja jums patīk viduslaiku karotāji un to spocīgie ieroči, šīs bildes jums noteikti ies pie sirds! Lūk dažas bildes par sešiem Barrows brāļiem no mūsu spēļetāju galerijām: 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) Raksts un bildes angliski: šeit. Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Runecrafting Guild

  Kopš kāds drosmīgs piedzīvojumu meklētājs ir atklājis spēju Runecrafting, burvji no Burvju Torņa ir smagi strādājuši, lai to saprastu. Tātad tagad viņi ir atklājuši tik daudz, ka var veltīt šai spējai ģildi! Ne viss ir rožains un priecīgs šajā ģildē. Kāds arguments in pārliecies pāri rūnu taisīšanai: kas ir labākas-dzeltenās vai zaļās orbs? Piekrīti atrisināt... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] 22 Jaunas RuneScape Pasaules

  Tikko mēs pievienojām 22 jaunas pasaules, lai rūpētos par spēlētāju izaugsmi Austrālijā, Beļģījā, Brazīlijā, Dānijā, Vācijā, Īrijā, Meksikā, Niderlandē un Jaunzēlandē. 22 jaunās pasaules būs "Tēmu Pasaules" kuras ietvers tādas aktivitātes kā Barbarian Assault, Castle Wars, Clan Wars, Fist of Guthix, LootShare, Pest Control, F2P trade, TzHaar Fight Pits un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Meeting History

  Meeting History Ja palīdzēji Jorralam Making History kvestā, tad ir pienācis laiks iegriezties pie viņa ciemos, lai sāktu jaunu kvestu - Meeting History. Viņš bijis aizņemts rokot vecus un noputējušus manuskriptus un atradis interesantas norādes par Enchanted key, tādēļ ar karsto un auksto atslēgu rokās gatavojies atklāt citu tās spēju. Mēs garantējam, ka tā dos plašāku... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz Aizkulisēm - Augusts

  Gaidāmie uzlabojumi (Plānoti augusta) Ir grūti iedomaties pirmās Runescape dienas. Pašā sākuma tur nebija ne briesmoņu, Zamoraka, un Dievu kara pazemes (god wars dungeon), kas norādija, ka Runescape bija kā iesaldēta. Protams tu varētu vienkārsi pamosties, iedzert krūzīti tējas ar Guthix un nodoties nelielam farming. Vienkārši vai ne? Emm, nē! Pirmais mēneša uzdevums būs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ekrāna tapete - Barrows Brāļi

  Barrows brāļi, sešas nemirstīgās personas no kurām baidās daudzi Runescape spēlētāji, agrāk viņi sevī neimiesoja ļaunumu kā tas ir tagad. Kādreiz viņi bija Varenā Saradomina kareivji, bet kādā naktī viņus apciemoja kāds dīvains svešinieks. kurš dāvāja viņiem varenas dāvanas, kuras lēnām samaitāja viņu dvēseles. Visu laiku viņos auga tumsa, viņi iemājoja... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Priekšmetu Aizdošanas uzlabojums

  Pēdējo pāris nedēļu laikā spēlētāji izmanto Aizodšanas sistēmu lai aizdotu savas mantas pret naudu. Tas nav tas ko mēs vēlējāmies lai ši sistēma darītu. ši bija domāta iespēja kura ļautu dalīties ar saviem draugiem. Bet daudzi savsu dārgos priekšmetus īrē nevis aizdod, tāpēc mēs šo sistēmu padarījām drošu. Tagad lai aizdotu priekšmetu jums nevajadzēs izmantot... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Vasaras Gars

  Iesprūdis citā līmenī, paralēli Wilderness, ļoti tālu no jebkuras Runescape pilsētas, viena ģimene ir devusies prom jau ilgu laiku nerededzot cilvēcisku būtni. Bet tas nenozīmē ka viņiem nevajag tavu palīdzību. Ir laiks pamest savas lauku mājas un doties ganībās citur. Šis maģiskais stāsts lisk tevi kļūt par Mīlošas ģimenes draugu, atrast būtību šim ceļojumam un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RuneScape novele ir izdota!

  RuneScape novele "Betrayal at Falador" ir oficiāli izdota, un tā ir pieejama nopirkšanai! Ejiet uz Jagex veikalu, kur varat izvēlēties kādu no mūsu piedāvājumiem. Ja Jūs noveli jau pasūtījāt pirms tās iznākšanas, Jūs jau ļoti drīz varēsiet ar to sēdēt savā dīvānā. Mēs arī esam izlozējuši noveles pasūtītāju uzvarētājus. Desmit cilvēki ir dabūjuši TS Church,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēlētāju Galerija

  Galerija ir atpakaļ ar jaunu attēlu kolekciju, kurus saņēmis Postie Pete.Šajā mēnēsī esam nolēmuši rādīt jums lielu stilu izvēli. No zīmuļiem līdz pasteļiem, no oglēm līdz ķēžuvestei. Te ir pat iespaidīga pasaules karte, priekš tiem, kuri apmaldās plašajos Runescapes ceļos. Daži attēli: Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 -