• [RuneScape] FunOrb ziņas

  Protams, tas ir samērā reti, kad mēs jums pavēstam FunOrb ziņas, bet ņemot vērā, cik spēlētāji spēlē FunOrb, mums to vajadzētu darīt biežāk. Visas spēles ir par brīvu, un ir tikai dažu klikšķu attālumā. Pirmā spēle, par ko mēs jums gribētu pavēstīt ir ''Bilijards(pool)'', kas ir izlaista dažas dienas atpakaļ. Līdzīgi kā daudzas, Bilijards ir FunOrb... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Clan Wars uzlabojumi

  Populārā Wilderness Mini-Game, Clan Wars, ir ieguvusi jaunu update šonedēļ. Kad tu izaicini spēlētāju uz Clan Wars, tu redzēsi jaunas iespējas, uzstādot spēles noteikumus, piemēram: • Cik ilgi ilgs cīņa, • Cik spēlētāju uzveikšanas vajadzīgas līdz uzvarai • Var pat izvēlēties kādiem combat stiliem jācinas. Tu vari izvēlēties beigt cīņu, ja abām komandām ir... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Jagex veikals - preču pieplūdums

  Pirms divā nedēļām mūsu veikalā jūs varējat nopirkt USB bezvadu peli, jakas, t-kreklus un citas labas lietas. Šonedēļ mūsu kopējais preču skaits ir pieaudzis par četrām precēm, kuras ir izmantojamas skolā, mājās un darbā: • USB flašu; • Mugursomu; • Maisiņveida sporta somu; • Penāli. Apmeklē mūsu veikalu, un sāc pildīt savu pirkumu grozu. Vēl tu vari ieteikt,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Uzmanības novēršana un pārsteigumi

  Kad tu trenē savas prasmes vai vnk staigā apkārt pa RuneScape, tu pamani dažas dīvainas lietas, vai ne? Tas ir dēļ Uzmanības novēršanu un pārsteigumiem (jauns veids kā spēlēt runescape/trenēt tajā prasmes), tas ir līdzīgs kā random event - var parādīties jebkurā brīdī, un piedāvāt interesantus veidus, kā dabūt pieredzes punktus (xp). Mēs domājam, ka tevi ieinteresēs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz septembra aizkulisēm

  Kad tu gribi trenēt kādu skillu, tu atceries kādu vietu: vietu, kur ir daudz koki, vai altārs, ja tu nodarbojies ar runescrafting. Šī mēneša pirmais uzlabojums ir ''Izklaidēšanos un Aizmāršību'', bet pirms dusmojaties izlasiet tālāko. Jūs izpazīsiet, ka ''Izklaidēšanās un Aizmāršība'' jums sniegs jaunu veidu, kā jūs varēsiet trenēt savus skillus, bet tu nekad nevari... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] All fired up

  Pēc gadījuma ar Mortānijas mesacheifiem, un Wildernes iebrucējiem, Karalis Roalds ir izlēmis uztaisīt uguns dedzināšanas protestu. Šī informācija saņemta no Varrokas bākas, kas informāciju tālāk nodeva Varrokas karalim. Bākā ir uzcelta, un tagad tai ir dots uzdevums - novērot dedzinātājus; bet vienīgā problēma ir, ka tā vēl nav pārbaudīta, tapēc Karalim Roaldam... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Wallie kartiņas update

  Mēs tikko esam izmainījuši cenas tiešajiem maksājumiem caur Wallie. Ja jūs esat maksājuši jau iepriekš (pirms 18. augusta) par vienu/vairākiem mēnešiem/mēnesi uz priekšu, jūs būsiet priecīgi uzzināt, ka līdz nākošajam maksājumam cenu maiņa jūs neietekmēs. Wallie kartiņas ir nopērkamas daudzos jo daudzos veikalos iekš ES un Šveices, un tās ir vairākkārt izmantojamas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Cenu maiņa - sākot no šodienas

  Sākot no šodienas cenas par membership (mēnesī) iekš UK mainīsies par 30 penijiem, ASV par 95 centiem, līdzīga membership cenu maiņa ir citām valstīm. Šāda cenu maiņa ir kredīt/debet-kartēm, wallie un citiem maksāšanas veidiem cena mainīsies par līdzīgu summu. Lai redzētu jaunās cenas apmeklējiet ''Billing Options'' sadaļu. Ja jums ir eksistējošs maksājums, kas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] PvP uzlabojums

  Visvairāk lūgtā lieta daudz pēdējo mēnešu laikā ir pievienot vairāk PvP minispēļu. Mēs gribam lai jūs zinātu, ka mēs uzklausam šos lūgumus, un esam veikuši daudz izpētes kā mēs varētu ievietot jaunus PvP mehānismus. Mērķis ir ielikt kautko labāku kā veco Wilderness bet tajā pašā laika neatjaunot RWT. Drīz būs pieejams jaunais Clan Wars uzlabojums (vairāk varēs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Barrows brāļi

  Pavisam nesen ir bijušas daudzas tēmas par Barrows brāļiem. Ja jums patīk viduslaiku karotāji un to spocīgie ieroči, šīs bildes jums noteikti ies pie sirds! Lūk dažas bildes par sešiem Barrows brāļiem no mūsu spēļetāju galerijām: 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) Raksts un bildes angliski: šeit. Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Runecrafting Guild

  Kopš kāds drosmīgs piedzīvojumu meklētājs ir atklājis spēju Runecrafting, burvji no Burvju Torņa ir smagi strādājuši, lai to saprastu. Tātad tagad viņi ir atklājuši tik daudz, ka var veltīt šai spējai ģildi! Ne viss ir rožains un priecīgs šajā ģildē. Kāds arguments in pārliecies pāri rūnu taisīšanai: kas ir labākas-dzeltenās vai zaļās orbs? Piekrīti atrisināt... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ziemassvētku 2008. Aptaujas rezultāti

  Ļoti atvainojos, ka tik vēlu rakstu pa šito, lai gan tas iznāca sen, bet ja es to nebūtu sācis tulkot, neviens neiztulkotu: Ir pienācis laiks, kad mūsu ''Balsojumu Orki'' iet savā nopelnītajā atpūtā. Viņi visu laiku bija cītīgi strādājuši, sakārtojuši, saskaitījuši balsis, un darījuši citas lietas, lai RuneScape Balsošana (Polls) noritētu godīgi. Paldies visiem... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] 22 Jaunas RuneScape Pasaules

  Tikko mēs pievienojām 22 jaunas pasaules, lai rūpētos par spēlētāju izaugsmi Austrālijā, Beļģījā, Brazīlijā, Dānijā, Vācijā, Īrijā, Meksikā, Niderlandē un Jaunzēlandē. 22 jaunās pasaules būs "Tēmu Pasaules" kuras ietvers tādas aktivitātes kā Barbarian Assault, Castle Wars, Clan Wars, Fist of Guthix, LootShare, Pest Control, F2P trade, TzHaar Fight Pits un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Maksāšana ar wallie

  Šīs nedēļas ietvaros mēs esam ieviesuši jaunu veidu, kā jūs par savu memberu varat maksāt ar wallie - jūs varat veikt tiešus maksājumus caur wallie! (laikam caur viņu webu), nevis to darīt caur PayByCash, šī jaunā metode jums nodrošinās daudz ātrāku un vienkāršāku sava profila memberošanu. Jebkurā gadījumā jūs tik un tā par savu membership varat maksāt caur PBC, lai... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Meeting History

  Meeting History Ja palīdzēji Jorralam Making History kvestā, tad ir pienācis laiks iegriezties pie viņa ciemos, lai sāktu jaunu kvestu - Meeting History. Viņš bijis aizņemts rokot vecus un noputējušus manuskriptus un atradis interesantas norādes par Enchanted key, tādēļ ar karsto un auksto atslēgu rokās gatavojies atklāt citu tās spēju. Mēs garantējam, ka tā dos plašāku... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz Aizkulisēm - Augusts

  Gaidāmie uzlabojumi (Plānoti augusta) Ir grūti iedomaties pirmās Runescape dienas. Pašā sākuma tur nebija ne briesmoņu, Zamoraka, un Dievu kara pazemes (god wars dungeon), kas norādija, ka Runescape bija kā iesaldēta. Protams tu varētu vienkārsi pamosties, iedzert krūzīti tējas ar Guthix un nodoties nelielam farming. Vienkārši vai ne? Emm, nē! Pirmais mēneša uzdevums būs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ekrāna tapete - Barrows Brāļi

  Barrows brāļi, sešas nemirstīgās personas no kurām baidās daudzi Runescape spēlētāji, agrāk viņi sevī neimiesoja ļaunumu kā tas ir tagad. Kādreiz viņi bija Varenā Saradomina kareivji, bet kādā naktī viņus apciemoja kāds dīvains svešinieks. kurš dāvāja viņiem varenas dāvanas, kuras lēnām samaitāja viņu dvēseles. Visu laiku viņos auga tumsa, viņi iemājoja... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Priekšmetu Aizdošanas uzlabojums

  Pēdējo pāris nedēļu laikā spēlētāji izmanto Aizodšanas sistēmu lai aizdotu savas mantas pret naudu. Tas nav tas ko mēs vēlējāmies lai ši sistēma darītu. ši bija domāta iespēja kura ļautu dalīties ar saviem draugiem. Bet daudzi savsu dārgos priekšmetus īrē nevis aizdod, tāpēc mēs šo sistēmu padarījām drošu. Tagad lai aizdotu priekšmetu jums nevajadzēs izmantot... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Vasaras Gars

  Iesprūdis citā līmenī, paralēli Wilderness, ļoti tālu no jebkuras Runescape pilsētas, viena ģimene ir devusies prom jau ilgu laiku nerededzot cilvēcisku būtni. Bet tas nenozīmē ka viņiem nevajag tavu palīdzību. Ir laiks pamest savas lauku mājas un doties ganībās citur. Šis maģiskais stāsts lisk tevi kļūt par Mīlošas ģimenes draugu, atrast būtību šim ceļojumam un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RuneScape novele ir izdota!

  RuneScape novele "Betrayal at Falador" ir oficiāli izdota, un tā ir pieejama nopirkšanai! Ejiet uz Jagex veikalu, kur varat izvēlēties kādu no mūsu piedāvājumiem. Ja Jūs noveli jau pasūtījāt pirms tās iznākšanas, Jūs jau ļoti drīz varēsiet ar to sēdēt savā dīvānā. Mēs arī esam izlozējuši noveles pasūtītāju uzvarētājus. Desmit cilvēki ir dabūjuši TS Church,... Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 -