• [RuneScape] Treasure Trails paplašināšanās

  Apmēram 50 jauni pavedieni* ir pievienoti Dārgumu mednieku vidēji grūtajiem un grūtajiem uzdevumiem. Ieskaitot sarežģītas mīklas un anagrammas. Gatavojies savu prātu pamatīgi nodarbināt, jo šie pavedieni var sagādāt galvassāpes pat pieredzējušiem dārgumu meklētājiem. Protams, mēs nevarējām padarīt pavedienus sarežģītākus, nepadarot atlīdzības vērtīgākas. Un arī... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pārmaiņas maksājot ar PayPal

  Mēs esam izmainījuši to kā notiek maksājumi par spēli izmantojot PayPal. Tā vietā lai veiktu maksājumu ar PayPal ejot cauri pay by cash sekcijai, jūs varēsiet maksāt pa taisno caur PayPal Un tas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt zemāku cenu par RuneScape P2P pasūtīšanu, maksājot ar PayPal. Starpība varētu būt pat 15%-20% apmērā no tagadējās cenas šīs pārmaiņas attiecas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Guthixa Dūre

  Daži Guthixa druīdi ir atklājuši vēl neizpētītu pazemes alu kas stiepjas iekšā zema līmeņa Wildernesā, uz ziemeļiem no Varrockas Tur iekšā atrodas jaunā viens-pret-vienu, taktiskā, cīņas mini-spēle, pieejama gan memberiem gan F2P. Izskatās ka ala ir saglabājusies neskarta jau kopš Dievu Karu laikiem. Gadu gaitā to ir sargājušas Fiaras, milzīgās, Guthixa dūres,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz aizkulisēm-Aprīlis

  Izskatās ka pirmie aprīļa uzlabojumi aizrauj pilnīgi visus: F2P, Viens-pret-vienu, OMG- tas viss varētu tikt izmantots lai labāk aprakstītu Gutixa Dūri, mūsu jaunāko cīņas mini-spēli. Teiksim tā: tā būs droša, vines-pret-vienu, uz wildrenesa pricipiem bāzēta minispēle, pieejama gan F2P, un protams arī P2P. Protams neaizmirsīsim dažas nozīmīgas detaļas! Uzbrukumu... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Summoning 2

  Summoning Nobalansēšana: Tu vari sadalīt Summoning 2 divās daļās. Pirmā ir prasmes nobalansēšana izmantojot jūsu ieteikumus. Mēs izvēlējāmies to darīt, jo mēs gribam lai Summoning kļūst par jūsu pašu mīļāko prasmi, tādēl jūsu palīdzība bija nepeiicešama, lai dabūtu to atpakaļ uz trases. Ko mēs uzzinājām forumos? Jūs rakstīāt ka izsaucamie dzīvnieki nepaliek... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RūķuHopters

  Klusajos laukos uz austrumiem no Drainoras muižas, divi uzņēmīgi rūķi ir atklājuši RūķuHopteru. Iekļaujot sevi pēdējo rūķisko atklājumu lidojumu tehnoloģijas. Un tagd viņi ir gatavi biznesam, ļaujot gan F2P un zinātkārajiem P2P spēlētājiem ielūkoties tālāko zemju noslēpumos, ieskaitot elfu ciemu Letya, neprātīgo Pest Control cīņas lauku un arī Trollweisas un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēles statūti

  Spēlētāju Spēles Statūtos februāra izlaidumā, kā jau mēs apsolījām, mēs sniegsim ziņas par to kā mēs progresējam ar mūsu uzlabojumiem. šonedeļ mēs jūtam ka ir īstais laiks pieķerties Summoning prasmei, Viens-pret-vienu minispēlēm un dažiem citiem projektiem. Summoning uzlabojumi: notikumi ap Summoning otro daļu ir progresējuši, un mēs ceram izlaist uzlabojumus līdz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Lieldienu notikums-visiem spēlētājiem

  šķiet, ka problēmu centrāle -lieldienu zaķis atkal ir savos uzdevumu augstumos, un pašlaik cīnās ar kārtējajām problēmām. Viņš tik daudz laika pavadīja pārkārtojot viņa alu, ka nepamanīja Kriterus, kuri ir pamanījušies rakties cauri viņa alai un jaukt visu viņa kārtību un apēst viņa šokolādes krājumums Tagad, neaiztiekot kakao krājumus, šokolādes olu ražošana ir... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Kennith's Concerns

  Kā parasti, jūras-vergu* apsēstajā pilsētā Witcheaven notiek neparastas lietas. Kennits, mazais dīvainais puisīts ar, pamatoto, nepatiku pret šīm radībām, ir ļoti noraizējies ka pilsētniekiem ir apdomā kautkas nelāgs zem pilsētas esošajās alās. Viņš meklē kādu drosmīgu ceļotāju, ar labām rakšanas* prasmēm, kurš varētu to pārbaudīt. Vai varētu būt ka šīs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēlētāju drošības cietoksnis

  Profesors Henrijs ir atvēris jano "Mistālijas Ekselento Trennēšanās centru", uz dienvidiem no Edžvillas. tur tu vari uzdot jautājumus par drošu RuneScape spēlēšanu, nopelnot lieliskas balvas. Ja tev ir garastāvoklis lai pacīnītos, tad šis ir priekš tevis: Klīst nostāsti ka zem šī centra ir atklāts sens cietums, kuru pilnībā pārvalda pārauguši insekti. Uzvelc savus cīņas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Maksājumu sistēmas remonts

  Maksājumi un citi pakalpojumi ar kartēm uz laiku nav pieejami, kamēr mēs veicam dažas būtiskas izmaiņas mūsu maksājumu sistēmā. Tādēļ, kādu laiku nevarēs: • Pasūtīt jaunu abonamentu (membership) ar karti • Atcelt jabkāda veida abonamenetu. (membership) Mēs ceram savest kārtībā šīs funkcijas cik drīz vien iespējams, un atvainojamies par visām neērtībām kuras jums... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] FunOrb

  Iespējams ka esi dzirdējis par FunOrb, bet zini ļoti maz par to kas ir atrodams zem šī nosaukuma. Nu tad tā. Tā ir pavisam jauna, mūsu izstrādāta weblapa kura sevī ietver lielisku interneta spēļu kolekciju, kura tiks papildināta regulāri. Tu tur atradīsi bezmaksas spēļu klāstu, sākot no ātrs un bez žēlastības braukšans spēlītēm, līdz pat slavu nesošām augstu... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Chaos Tunnels: The Hunt for Surok

  Šis update liek domāt, ka Surok ir izdomājis viltību, kā izmukt no Varokas bibliotēkas cietuma un ir nodoms turpināt viņa negodīgo plānu. Viņš arī atradis laiku, lai nozagtu dažas senatnīgās grāmatas no bibliotēkas, atklajis slepenus noslēpumus un spēcīgas maģijas. Ir zināms tas, ka Suroks grib valdīt pār Varoku un tev viņš ir jāapstādina! Tas nbūs tik viegli kā... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Attīstības dienasgrāmata

  Būt par spēles testētāju ir sapņu darbs daudziem, Bet vai realitāte atbilst pašam sapnim? Šī mēneša Attīstības dienasgrāmatā*, mēs aplukosim dažādas Jagex kvalitātes pārbaudes komandas. Vai tas ir tikai par un ap Runescape? Vai viņi spēlē spēli cauru dienu? Vai tas varētu būt darbs priekš tevis? Izlasi dienasgrāmatu un noskaidro. • Attīstības dienasgrāamta -... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pasta Soma no žoga otras puses

  Jau otro reizi šomēnes, Pastnieks Pīts* ir ieradies ar pilnu vēstuļu somu. Tā vietā lai tā būtu pilna ar jautājumiem jūsu iemīļotajiem varoņiem spēlē, šī soma ir pilna ar JŪSU atbildēm. Ja jūs vēlaties palasīt citu biznesa plānus priekš Balne'a, izlasīt dažas patiesības par mahjarratiem, vai izlasīt LT's mīļākā anekdotes, tad iemet aci sadaļā Pasta soma no žoga... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Maksājumu izmaiņas Kanādiešiem

  Kanādā, turpmāk ierasto 7, 50 Kanādas dolāru vietā, lai kļūtu par memberu būs jāmaksā 5 Kanādas dolāri. Ir vairāki faktori kas nosaka kā mēs uzstādām mūsu cenas (Piemēram valūtas maiņa un pārdošanas nodoklis) un šīs lietas ir ļāvušas mums pazemināt ikmēneša maksājumus mūsu Kanādiešu klientiem Gan tie kas jau ir memberi un arī tie kas vēl nav, ir ieguvēji no... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] "Vinesweeper" un vēl

  "Vinesweeper": Pagājušajā nedēļā, mēs sapratām, ka mēs varētu izveidot dažus uzlabojumus spēles "Vinesweeper" atlīdzībām, un cik jautra ir pati spēle. Lūk ko mēs esam paveikuši: • Visi ierobežojumi lai spēlētu ir noņemti, tagad var spēlēk ikkatrs. • Laukstrādniecības* xp, kurus tu saņēmi, par iegūtajiem punktiem spēlē ir dramatiski mainījušies. • Karogu cena... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Atlīdzības mednieki un "Vinesweeper"

  Meklējamā atrasšanas burvestība: Ir kļuvis skaidrs ka Meklējamā atrasšanas burvestība* tika izmantota lai aizbēgtu no cīņas atlīdzības mednieku arēnā. Tas nebija mūsu nodoms un tas padarīja sarežģītāku iespēju gūt atalgojumu no šīs mini-spēle, tādēļ mēs šo burvestību esam pārveidojuši. Ja tu cīnīsies tad tu pie sava mērķa tiksi nevis aizteleportēts, bet gan... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēles stāvoklis

  Ja tu paskaties uz pēdejajiem dažiem mēnešiem, tad tev varētu rasties tāda dalītu jūtu sajūta par visiem uzlabojumiem un izmaiņām. Nesabalancētās tirgošanās noņemšana, Atlīdzības mednieki* un Klanu kari*, Guvuma dalīšana*, Asistēšanas sistēma un Lielā tirgošanās*: tās visas bija milzīgas pārmaiņas, kuras skāra vēl milzīgākas spēlētāju grupas. Pārmaiņas bija... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Bounty hunter combat izmaiņas un apbalvojumi

  Kad mēs jums iepazīstinājām ar Bounty Hunter* (turpmāk tekstā: BH) 2007. gada decembrī, mēs iecerējām to, kopā ar Clan Wars*, kā pirmo no baudāmām Spēlētājs-pret-Spēlētāju (turpmāk tekstā: PvP) tipa minispēļu sērijas. Trīs mēneši ir pagājuši, mums bija iespēja palūkoties uz jūsu atsauksmēm un viedokļiem par BH, un nākuši klajā ar izmaiņām, kas to ievērojami... Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 -

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

RuneScape spēlētājs Demonic BMW agrāk zināms kā Dairis0, ir pirmais latvietis, kurš ir sasniedzis 200m xp robežu kādā prasmē. Viņš to sasniedza Cooking prasmē 2011. gada 26. janvārī.